Galaxy Stars

Moje drogie najsłodsze misiaczki! ♥

Przedstawiam Wam: Galaxy Stars! Jeśli śledzicie mojego bloga, bardzo dobrze wiecie z czego powstała niniejsza bransoletka. Dla tych, którzy zaglądnęli tu po raz pierwszy mam pytanie: dlaczego tak późno? 😀 Żartuję. Lepiej późno niż wcale 🙂 A już tak całkiem poważnie: polecam przeczytać wcześniejszy wpis, który Wam wszystko wyjaśni.

Zatem ogłaszam, co następuje: z podanych we wcześniejszym wpisie materiałów, które jak pisaliście w mailach, są dla Was „nieprzydatnymi pierdołami” lub „ładne, ale wolelibyście kopać doły, niż coś z tego zrobić”, udało mi się stworzyć taką oto bransoletkę:

galaxy stars

Galaxy Stars 

 

Nie wiem, jak Wam, ale muszę nieskromnie powiedzieć, że mi się bardzo podoba! Zdjęcie zrobione w dziennym świetle, ładnie oddało kolory, natomiast jej błysk w sztucznym oświetleniu jest nie do uchwycenia. Mieni się jak rozgwieżdżone nocą niebo, dlatego nazwałam ją Galaxy Stars. Nie wiem dlaczego, ale ta nazwa od razu wpadła mi do głowy. Nie musiałam, nad nią zbytnio myśleć. Po prostu w pełni oddaje jej charakter.

Moim zdaniem idealna na wieczorne wyjścia. Znakomicie sprawdzi się  na wielkiej uroczystej gali, przyjęciu weselnym czy na domówce, olśniewając wszystkich wokół. Jeśli lubisz proste, klasyczne kreacje, jest stworzona dla Ciebie. W połączeniu z małą czarną lub białą tworzy duet idealny! Nie potrzebujesz już nic więcej. Mając ją na sobie, masz gwarancję, że towarzystwo zwróci na Ciebie uwagę. Nie będą mogli oderwać od Ciebie oczu, a ty będziesz gwiazdą wieczoru. Możesz mi wierzyć, nikt się jej nie oprze! 🙂

2 thoughts on “Galaxy Stars

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *