Biżuteria

Moje drogie, świętojańskie, świecące się jak biżuteria robaczki! 😀

Biżuteria koralikowa zajmuje obecnie dużo miejsca w moim życiu, zaraz po mym szanownym małżonku ♥ oczywiście. Rozgościła się w nim na dobre niczym kura na grzędzie i wcale nie zamierza znikać. Ba, stała się nawet moją pracą! Co bardzo mnie cieszy, bo wiem, że niezwykle trudno jest zamienić swoją pasję w dochodową pracę. Jestem niezwykle wdzięczna losowi, że uśmiechnął się własnie do mnie. Zrobię wszystko, by ten uśmiech odwzajemniać 🙂 .

W niniejszej galerii chcę Wam pokazać, co udało mi się ostatnimi czasy koralikowego wyczarować. Obiecuję, że w miarę upływu czasu zdjęć będzie przybywać, więc śledźcie moją stronę, cobyście byli ze wszystkim na bieżąco 😀 . Zobaczycie tu wszelakiej maści bransoletki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki, a może jeszcze inne nieznane dotąd biżuteryjne formy? Kto wie, co mi przyjdzie do głowy. Przecież wyobraźnia ludzka nie zna granic…podobno 😛 Nie wiem, tak mówią na mieście 😉

Zatem rozsiądźcie się wygodnie w waszych bujanych fotelach i oglądajcie:) Jeśli coś wam wpadło w oko – śmiało piszcie:) Będzie mi bardzo miło – namiary  znajdziecie w zakładce kontakt. Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą (lub jej przyszłym mężem) koniecznie sprawdź zakładkę z biżuterią ślubną. Znajdziesz tam oryginalne propozycje na swój ślub.
Wszelkie komplementy i pochlebstwa przyjmuję ochoczo. Wszakże to balsam dla mej artystycznej duszy. Dlatego dzielcie się Waszymi opiniami w komentarzach:)